Tovar

Pomocníci pre poriadok – sáčky a vrecká

Poznáte to – všade veľa drobností a keď ich potrebujete nájsť, tak ich nevidíte. Občas spravíte poriadok a veci uložíte do nových krabičiek, o ktorých postupne strácate prehľad.

Sáčky a vrecia 2packsk.sk budú odteraz Vaši pomocníci. Vynikajú vlastnosťami, ktoré Vám zaručia, že Vaše drobnosti budú starostlivo a bezpečne uložené a navyše ich aj uvidíte a budete mať o nich prehľad.

gummi-bears-318364_640

Z ponuky si vyberiete:

  • veľkosti, ktoré sa Vám hodia, od úplne malých rozmerov až po väčšie vrecká
  • spôsob uzatvárania – buď pomocou samolepiacej fólie alebo samostatnej uzatváracej lišty
  • spôsob uchytenia – samostatný sáčok s dielom na uchopenie alebo sáčky a vrecká s uškom
  • dodanie v rôznych množstvách aj vrátane individuálnych požiadaviek

Oceníte trvanlivosť a pevnosť ponúkaných sáčkov, ktoré sú mimoriadne odolné aj voči mechanickým vplyvom a vďaka premyslenému systému uzatvárania sú odolné aj voči vode a prachu. Preto majú využitie aj pre skladovanie potravín, najmä sypkých zmesí čajov, korenín, ale aj iných potravín. Dokážu uchovať arómu a čerstvosť potravín a viete si ich šikovne zavesiť kdekoľvek v kuchyni.

chili-4960358_640

Takisto špendlíky, nite, ihly, gombíky, drobné predmety šikovne uložíte do ponúkaných sáčkov alebo vreciek. Domáci majstri si vďaka nim takisto urobia svoj systém, sáčky zavesia a získajú prehľad, pretože každý klinček sa počíta.

Vďaka svojej pevnosti, dokonalej pružnosti a odolnosti ich viete využiť mnohokrát, šetríte tým prírodu a Vaše peniaze.

Ich využitie aj aj pri balení zásielok, najmä väčšie vrecká sú vhodné na balenie tlačovín, textilu a drobných predmetov do bublinkových sáčkov, ktoré ich pri preprave dokonale ochránia. Takisto aj PVC sáčky s vnútornou čiernou fóliou, ktoré zásielke zabezpečia anonymitu.

Sáčky a vrecia sú dnes moderní pomocníci kdekoľvek sa pozriete. Stačí si vybrať podľa potreby a vkusu a organizácia akejkoľvek práce sa zjednoduší.

1/5 - (1 vote)