Tovar

Veľa mužov túži po dlhšie trvajúcej erekcii, rovnako tak ich partnerky

Sex je jeden z tých mála neopísateľných zážitkov, u ktorých si želáme, aby trvali čo možno najdlhšie. Ale vieme, že nie vždy sa to podarí a príčinou je fakt, že u muža príde k predčasnej ejakulácii. Samozrejme tento pojem dokáže byť otázny a každý si pod ním predstaví niečo iné. Z odborného hľadiska ide o problém, pokiaľ je muž „hotový“ do 2 minút od začatia styku. Zo všeobecného hľadiska je to zasa problém, ak ide o dobu, počas ktorej jeho partnerka nedosiahne uspokojenie. Posteľ, interiér, šampanské.jpgV oboch prípadoch sú dostupné rôzne alternatívy ako dosiahnuť zmenu a áno, výnimkou nie sú ani tablety s obsahom látkytadalafil, ktoré obsahuje napríklad známy cialis.
Prakticky je však jedno, či ide o muža alebo ženu, máloktorý človek si ľubuje v krátko trvajúcom styku. Obidve strany by určite uvítali, aby intímna chvíľa dosiahla pomerne rovnocenné a plnohodnotné uspokojenie. Hoci je pravda, že u žien je nástup orgazmu zložitejším a takisto dlhším procesom. Nie však vylúčeným a určite veľa mužov dokáže zapracovať na skvalitnení svojej erekcie, respektíve na oddialení ejakulácie.
Zamerajme sa tak na možné riešeniaa spomeňme to najznámejšie- Dôležitá je pravidelnosť styku a pravidelné spoznanie intímnych potrieb svojho partnera. Pravidelnosťou sa dá dočasný problém s predčasným vyvrcholením postupne vyriešiť.Mužské a ženské pohlavie, dúha.png
Nemenej známym postupom je snaha o „prerušovanú“ súlož, respektíve je tu prirodzené a jednoduché vysvetlenie. Akonáhle muž cíti, že o chvíľu „bude“, skrátka si dá nachvíľu pohov, skrotí svoju aktivitu, čo môže kľudne trvať aj niekoľko minút. Ak vzrušenie trochu opadne, môže sa vrátiť späť do „akcie“.
Do tretice muž dokáže oddialenie „trénovať“ masturbáciou. Tá mu poskytuje možnosť lepšie spoznať, kedy a ako jeho úd funguje, respektíve nájsť cestu, ako prirodzeným spôsobom oddialiť vzrušenie a následne pokračovať s dlhšie trvajúcim stoporením.

2.3/5 - (3 votes)