Nezařazené

5 TOP darčekov pre muža

  1. Fľaša kvalitného alkoholu

Každého muža, ktorý si aspoň raz za čas dopraje pohárik dobrého alkoholu, poteší fľaška dobrého koňaku, či whisky. Ak hľadáte darček na špeciálne výročie, alebo inú extra príležitosť, v špecializovaných predajniach nájdete krásne darčekové fľašky, ale alkohol v XXL baleniach.

whisky
                 

  1. Ponožky a trenírky

Nehovoríme o klasických vianočných ponožkách so sobmi, alebo stromčekom. Väčšina mužov si vyslovene potrpí na to, aby mali nohy v pohodlí. Pre tých, ktorí radi športujú sa hodia špeciálne ponožky do cyklistickej obuvi, či TERMO ponožky. Pre tých extravagantnejších, môžete vybrať farebné ponožky s rôznymi obrázkami a tvarmi, ktoré vedia skombinovať napríklad aj s oblekom. Ďalšou vecou sú trenírky. Siahnite po kvalitných výrobkoch, ktoré by si oslávenec nekúpil sám. Ak začnete darček riešiť v dostatočnom predstihu, môžete dať na trenírky vyrobiť originálnu potlač. Ak ide o vášho partnera, tak pokojne aj s vašou fotografiou. Tento darček je určený pre tých, so zmyslom pre humor.
 

  1. Niečo na rozmaznávanie

Niektorí muži sa nehanbia o seba starať. Pokiaľ však chcete obdarovať chlapa, ktorý odmieta akékoľvek krémy, prípravky do kúpeľa, alebo hocakú inú kozmetiku, skúste ho trošku prekabátiť. Siahnite po kozmetike, ktorú môžete pokojne označiť za liek. Napríklad taký zmäkčujúci krém na chodidlá, alebo gél na popraskané dlane.
 

  1. Kvalitné náradie

Každý domáci kutil, ocení čokoľvek, čo doplní jeho súkromný arzenál. Kvalitná vŕtačka, kladivo, rýľ, pílka, alebo kufrík so skrutkovačmi. Ak máte na darček odložených trošku viac financií, kúpte mu kosačku na trávu. Na svete asi neexistuje muž, ktorý by si neulietaval na kosení trávnika.

trenky
 

  1. Milé drobnosti

Na vyššie spomenuté darčeky potrebujete nejaký ten finančný obnos. Pokiaľ však máte na darček vyhradených len zopár eur, nezúfajte, možností existuje mnoho. Spoločná fotografia v peknom rámiku, neobyčajný zapaľovač, tričko s vtipnou potlačou, poukážka na návštevu kina, či kupón na vytepovanie auta.

5/5 - (1 vote)