Tovar

Ako na vyhriatý byt?

Určite ste už aj vy neraz v lete nadávali, že tieto horúčavy sa nedajú zniesť. Leto je najobľúbenejším ročným obdobím množstva ľudí. No keď skutočne príde na hlavné letné mesiace, v niektorých domácnostiach začína hotové peklo. Najmä obyvatelia bytoviek a panelákov sa v lete snažia svojím bytom vyhýbať. A to najmä počas dňa. Priame slnečné lúče dopadajú na panely a nadmieru vyhrievajú vnútorne byty, v ktorých počas dňa teplota vystrelí aj nad 27°C. Vyhriate byty je častokrát problém schladiť do večerných hodín. Rôzne tipy a triky ako zabrániť vnikaniu tepla počas leta to bytov vám nepomôžu.

klimatizácia

Jedinou spoľahlivou metódou, ktorá vám prinesie úľavu a príjemné schladenie je klimatizácia. Klimatizácia v bytových jednotkách nie je žiadnou novinkou. Výber, predpríprava, montáž či údržba klimatizácie nie sú vôbec problém. Pokiaľ sa rozhodnete pre Masterklima.sk všetko vyriešia za vás. Pomôžu vám pri výber vhodnej klimatizácie do jednej miestnosti či do miestností viacerých, zabezpečia rýchlu montáž a môžete sa na nich spoľahnúť aj pri servise. Masterklima.sk vám ponúka klimatizácie Bratislava vo výbornej kvalite za rozumnú cenu.

klimatizácia v miestnosti

Na Masterklima.sk sa môžete rozhodnúť pre klimatizáciu štyroch rôznych značiek. Daikin, Midea, Samsung alebo Toshiba. Výber klimatizácie je ovplyvnený tiež rozlohou miestnosti. Klimatizácie do 25 m², 35 m², 60 m² alebo až 85 m². Moderná doba plná inteligencie nám ponúka taktiež klimatizácie s možnosťou napojenia na wifi sieť. Práve od týchto vlastností a kritérií sa odvíja aj cena klimatizácii. Je len na vás či sa rozhodnete pre produkt do miestnosti s veľkou rozlohou a modernou technológiou alebo si zvolíte bežnú klimatizáciu. Rozlúčte sa aj vy s horúcim bytom počas letného obdobia a začnite si užívať každý letný deň aj v bytovke či paneláku. Navštívte stránku Masterklima.sk a pozrite si aktuálnu ponuku.