Nezařazené

Aký je v skutočnosti Lev?

Títo muži sa doslova chcú nazývať pánmi. Sú veľmi ambiciózni a dominantní. Ich živlom je oheň, preto sú veľmi vášniví. Láske je ich slabou stránkou a ľahko jej podľahnú. Ak sa v tejto sfére života trápia, je to s nimi veľmi zle. Skutočným faktom je, že sú na svoju partnerku hrdí, radi sa ňou prezentujú, musí spĺňať ich vysoké kritéria a nároky, nie len čo sa týka osobnosti, ale i zovňajšku. Mala by sa obliekať tak, aby vynikala medzi ostatnými ženami. Ak sa Levovi nejaká žena páči, nešetrí na ňu peniazmi. Rád ju zahŕňa rôznymi drobnosťami a darčekmi dúfajúc, že si ju tak získa.

muž

Pre ženu chce byť tým najdôležitejším v živote. Nestrpí, ak sa okolo nej motá iný muž, či nebodaj, ak si buduje lepšiu kariéru ako on. Najradšej je, ak je vo všetkom prvý a dominantný. Ak sa tak stane, svoju polovičku zahrnie láskou, nežnosťou, dobrosrdečnosťou a pozornosťou, akú si len máloktorá dáma vie predstaviť. Lev vie byť naozaj šarmantný. Ťažko zabúda. Ak ho niečo veľmi zasiahne a sklame, len veľmi pomaly a ťažko odpúšťa a znovu si buduje dôveru.

Lev cíti potrebu vo všetkom dominovať, nielen vo vzťahu. Musí tak byť i v domácnosti, medzi priateľmi, či v práci. Cíti sa byť spokojný, keď má hlavní slovo. Verí vo svoje sny a schopnosti, ktoré si chce splniť a len ťažko sa ich vzdá. Levy sú často extrovertmi, čo im pomáha vzbudzovať pozornosť v spoločnosti. To, čo chce a po čom túži, vo väčšine prípade i dosiahne. Miluje, ak ho ľudia a najmä partnerka, respektíve ženy obdivujú. Doslova si to užíva.

lev

Jeho negatívnou stránkou je, že si nerád priznáva chybu. Je príliš mužský a stabilný vo svojom živote a priznať si chybu preňho predstavuje niečo ako prehrať. Nerád sa mení, chce ostať taký, aký je a dúfa, že ho ľudia pochopia. Nerád dáva na názor a radu iných. Chce si v živote poradiť sám. Lev patrí k jednému z najsilnejších znamení vôbec. Aj preto je vždy vitálny, plný šťastia a energie, nebojí sa takmer ničoho, a keď vstúpi do miestnosti, viete, že je tam.
Všimnite si niekedy svojho blízkeho kamaráta v znamení Leva, zahľaďte sa naňho a uvidíte, ako z neho sála teplo, iskry a energia, aký je mužský, priam ako by ste skutočne hľadeli na leva.