Tovar

Bezkonkurenčné LED žiarovky.

V dnešnej dobe sa často stretávame s názormi, že pred rokom 1989 za vlády komunistov tu bolo všetko lepšie. Kvalitnejšie potraviny, jednoduchší život bez stresov, lepšie ceny všetkých produktov, každý mal prácu… Spomienkový optimizmus ovplyvňuje náš mozog naozaj dôkladne a naša pamäť si pamätá iba to, čo naozaj chce. Ale nikto ešte asi týmto spôsobom nepoznamenal, že niekedy boli kvalitnejšie a lepšie aj žiarovky. Možno to bude aj tým, že aj tým najväčším kritikom dnešnej doby je jasné, že dnešná LED technológia priniesla toľko výhod, že na staré žiarovky sme už všetci dávno zabudli.

led žiarovky

Skutočne sú dnes LED žiarovky používané v domácnostiach alebo pracovných priestoroch na vysokej technologickej úrovni. Prinášajú celý rad výhod, na ktoré sme v minulosti nemohli ani pomyslieť. Nízka spotreba energie, dlhá životnosť, bezporuchovosť sú len základné vlastnosti všetkých LED žiaroviek. Niekedy v začiatkoch výroby prvých LED žiaroviek mali tieto produkty niektoré nedostatky, ktoré sa už časom všetky odstránili. Časté blikanie žiariviek alebo slabé svietenie aj po vypnutí sú už minulosťou. Rovnako už dnes všetky LED žiarovky svietia na plný výkon ihneď po rozsvietení, čo v začiatkoch ešte nebolo pravidlom. No a zrejme najväčší prienik na všetky trhy zaznamenali tieto žiarovky vtedy, keď výrobcovia stlačili vysoké ceny na minimum. Dnes si už LED žiarovky môže dovoliť naozaj každý za veľmi výhodné ceny. A to máme na mysli skutočne kvalitné LED žiarovky Ledprodukt.

led osvetlenie

Spomínané žiarovky však neponúkajú iba úsporu energie a dlhú životnosť. Zákazníci oceňujú aj množstvo technologických vychytávok, ktoré prinášajú dosiaľ nepoznaný luxus pri používaní žiaroviek. Pomocou diaľkového ovládača dnes môžeme pohodlne meniť intenzitu svetla, alebo aj teplotu svetla. A už ako samozrejmosť vnímame aj možnosť meniť farbu svetla podľa našej nálady.