Služby

Objavte čaro zmyselnej senzuálnej masáže

Ak radi objavujete nové veci, nemali by ste zabudnúť vy https://www.databazeknih.cz/knihy/od-nicoho-k-prirode-224736 skúšať senzuálnu masáž, ktorá obohatí vaše zmysly a zažijete neočakávaný zážitok plný vzrušenia, rozkoše a slasti. Keďže sa jedná o masáž, tak samozrejme si oddýchne vaše telo i duch, budete zrelaxovaní a zabudnete na vaše problémy.

Čo je senzuálna masáž a ako prebieha?

Treba si uvedomiť, že sa nejedná o klasickú masáž. Ak stále váhate a neviete si predstaviť, ako táto masáž môže vyzerať. Tak si poďme opísať, ako senzuálna masáž prebieha. Prvotné stretnutie prebieha v príjemnej a oddychovej atmosfére, kde vám vaša masérka ponúkne čaj a vy môžete uvoľniť napätie, stres a obavy, ktoré ste si so sebou priniesli. Dokonalosť tejto atmosféry dopĺňajú sviečky, prítmie, vonné oleje a príjemná stíšená hudba. Po tomto úvodnom sedení prejdete do miestnosti, kde vyzlečiete svoje oblečenie a nasleduje samotná senzuálna masáž. Keďže sa jedná o kombináciu tantrickej masáže („telo na telo“) a masáže prostaty, tak najskôr masérka začína masáž od hlavy a chrbta, aby došlo k uvoľneniu napätia, ktoré sa v týchto partiách nachádzajú vo veľkej miere. Masáž je sprevádzaná príjemným klzkým pocitom, vďaka rozohriatemu oleju, ktorý jemnými dotykmi hladí vašu pokožku.

senzualna masaz

Po rozmasírovaní napätia prichádza na rad masáž prostaty. Netreba sa toho vôbec báť. Naše masérky sú veľmi citlivé a aj keď to môže byť zo začiatku nepríjemné, tak keď sa uvoľníte pocítite novú a nepoznanú dávku rozkoše, ktorá bude prúdiť vašim telom. Masáž sa začína masírovaním hrádze semenníkov a postupuje smerom k análnemu otvoru. Potom začína masáž prostaty vďaka jemnému vysúvaniu a zasúvaniu prsta, pohybmi na stranu alebo krúžením. V našom TANTRA DIAMOND salóne máme profesionálne masérky, ktoré budú vedieť odhadnúť, čo sa vám páči a vy si môžete tento pôžitok naplno užiť. Dokonca je možné masírovanie samotných intímnych partií počas masáže prostaty, čo tento zážitok privedie na iný level a môže to viesť až k samotnému vyvrcholeniu. Samozrejme všetko je o vzájomnej dohode s masérkou. Ak niečo nie je po vašej vôli a nesúhlasíte s tým, nikto vás do ničoho nútiť nebude.

senzualna masaz

Aké výhody má táto masáž?

Okrem samotného zážitku, ktorý skutočne stojí za vyskúšanie má senzuálna masáž aj mnohé zdravotné benefity. Pôsobí proti rakovine prostaty, pomáha pri depresiách, úzkostiach a iných psychických ťažkostiach. Pomôcť vám môže aj pri problémoch s erekciou. Rovnako vám pomáha pri zvládaní stresu a zabezpečí vám harmóniu vášho tela i ducha. Neváhajte a vyskúšajte si túto masáž na vlastnej koži v najlepšom salóne TANTRA DIAMOND.