Služby

Pozri sa na toto

Máš pocit, že v televízii nič poriadne nedávajú? Stále opakujú tie isté filmy a seriály? Už nemáš, čo pozerať? Všetko si už videl? Nič nové snáď ani nenatáčajú a keď aj začnú, tak to potom ani nedokončia?

Tak sa poď pozrieť do svojej vlastne kanalizácie. To si zaručene ešte nevidel. Umožní ti to krtkovanie Senec, ktoré ťa priam pozýva, aby si navštívil vlastné kanalizačné potrubie prostredníctvom zaradenia na TV monitoring kanalizácie. Vykoná tak nielen v Senci, ale aj v jeho širšom okolí.

bathroom-1982011_1920

Budeš prekvapený, čo všetko sa môže skrývať pod povrchom. V tvojich kanalizačných rúrach sa môžu množiť baktérie, možno aj potkany, ktoré nemáš šancu inak zbadať. Určite nechceš, aby si to zistil pri sedení na veľkej potreby, keď ti nejaký hnusný potkan zahryzne priamo do tvojej zadnice. Fuj, nechutná predstava, nieto ešte keby si to mal zažiť, že? Ja si to ani nechcem predstaviť. Predísť tomu však vieš aj tým, že nebudeš do záchoda splachovať jedlo. Hlavne za tým idú potkany a iné hlodavce a to potom požierajú. Tým pádom sa vedia dostať až k tebe do bytu priamo cez záchod. Vedia plávať, sú to riadne potvory, že?

bathtub-2485952_1920

Skontrolovať kanalizáciu si môžeš dať v prípadoch, keď máš nejakú poruchu, ale aj len tak preventívne. Ak je nejaký problém, tak práve tento spôsob ho pomôže odhaliť, kde presne sa stalo chyba a potom následne sa odstráni presnými mechanizmami, ktoré sú na tento problém vhodné. Diagnosticky sa teda zhodnotí presná príčina a odstráni sa. Túto službu môžeš využiť kedykoľvek si zaželáš. Tak ak sa cez víkend nudíš, tak namiesto sledovania rozprávok môžeš sledovať vnútro svojich kanalizačných rúr. Fungujú non stop, takže môžeš prípadne volať aj v noci, no ak si poriadne a slušne vychovaní, tak to snáď nebudeš robiť. TV monitoring sa sleduje prostredníctvom kamery a vie sa určite presná lokalizácia daného problému, ktorý trápi vaše kanalizačné rúry.

4.5/5 - (2 votes)