Nezařazené

Čo tie ženy vlastne chcú

Čo si budeme nahovárať, porozumieť ženám je často krát úloha na viac životov ako má mačka. Aj keď občas nadobudnete pocit že ste svojej polovičke porozumeli, ona vám to ihneď vysvetlí. Nie na darmo sa hovorí že keď chceš vedieť čo si myslí ženatý chlap tak sa spýtaj jeho ženy. Ak aj vy teda hľadáte odpoveď na otázku. Čo to dievča chce? Ste na správnom mieste.
 
 pár
 
Zamysleli ste sa niekedy ako je možné že žena ktorá kedysi vymetala bary a diskotéky skončila s tým somárom od vedľa? Tak ako my aj ony si vyberajú. Vyberajú si kvalitného muža, po boku ktorého sa chcú cítiť ako princezné. Chcú pri ňom mať pocit istoty a bezpečia, chcú vedieť že sa na nich nevykašle hneď po svadbe a ony neostanú tučné a sami s dvomi deckami na krku. 
Občas sa musíte zmieriť s tým že vaša vysnená slečna si chce jednoducho užívať život. Jednoducho sa ešte necíti na to aby jej niekto vyčítal prečo sa bavila v bare s tým neznámym chlapom, alebo prečo netrávi večeri doma s svojím partnerom ale kamarátkami. Skrátka, tak ako my chlapi máme svoje pivko a futbal aj ona chce žiť. Jednoducho potrebuje slobodu.
 
Niet nič horšie ako ignorant. Nie je dôležité či jej pochválite náramok na ruke, alebo budete reagovať na nápis na tričku. Na tom ani tak nezáleží. Dôležité je že si to všimnete a pochválite ju, o komentujete jej nový účes. Ide o to aby ste sa odlíšili od tých somárov pred vami ktorý k nej prišli so slovami pozri čo mám nové. Ani len nepomyslite na to že by ste zabudli na jej narodeniny. To že vám odpustí je jedna vec. No ale pripravte sa na to že pri najbližšej hádke vám to spočíta. A pekné to veru nebude. Žiadna žena od vás neočakáva že si budete pamätať narodeniny alebo meniny jej matky alebo kedy ste sa prvý krát streli. Také naivné nie sú. Ale sú veci na ktoré zabudnúť jednoducho nesmiete.

muž
 
A na záver, to že ste spolu neznamená že sa nemusíte snažiť. To že ste spolu znamená že oj ona s vami chce byť. Ak vás miluje tak od vás nebude očakávať každý deň raňajky do postele alebo kvety večer keď prídete domov z práce. Stačí keď sa jej budete venovať. Občas umyjete riad, poupratujete, dáte jej chvíľu pre seba tak ako ona vám dopraje pivko a futbal s kamarátmi. Aby nemala pocit že sa z nej zrazu stala vaša slúžka, a čo sa tak strašne pokazilo. Práve naopak každý má nejakú potrebu a ju skutočne milujete tak to už určite viete.