Nezařazené

Dokážete schudnúť

Všetko je len a len v našej hlave a myšlienkach. Ak si myslíme, že niečo nedokážeme je pravdepodobné, že to tak aj bude. V prípade ak chceme schudnúť, to či sa nám to podarí je v našej mysli. Musíme myslieť pozitívne a potom prídu aj želané výsledky. Každý z nás dokáže schudnúť ak chce a má dostatočnú silu a odhodlanie. Je jedno koľko vážite, dôležitá je vaša vnútorná sila. Nerozhoduje fyzická vytrvalosť ale tá psychická.

joga

Môžem vám teda zaručiť, že dokážete schudnúť! Ak sa vám nepáči vaša postava a necítite sa vo svojom tele dobre, potom je ten správny čas zmeniť to. V prvom rade by ste si mali dať cieľ, ktorý chcete dosiahnuť. Potom zvoliť spôsob chudnutia. Dôležitým je samozrejme pohyb a vyvážená strava. Ani jedno sa nedá vylúčiť a navzájom sa dopĺňajú. Hovorí sa, že strava je dokonca dôležitejšia ako pohyb a teda najprv by ste sa mali zamerať na zmenu jedálnička.

Keď si už zvolíte spôsob akým chcete športovať a hýbať sa a taktiež jedálniček, potom už ostáva všetko iba na výdrži. Musíte mať pevnú vôľu a nevzdávať sa. Viem, že je to ľahké povedať a napísať, no nie je to iba fráza. Nejde len o určité obdobie, kedy si budete niečo odopierať a cvičiť. Je to spôsob života akým budeme žiť už navždy. Nestačí zmeniť stravu iba na chvíľu. Musíte to dodržiavať stále a nevzdávať sa.

ovoce

Prídu aj chvíle kedy sa budete chcieť vzdať, no je potrebné aby ste vydržali. To je tá najťažšia časť chudnutia. Určite to však zvládnete nesmiete len podľahnúť. Dôležité je byť pozitívne naladený a aj v ťažších chvíľach sa nevzdať. Verím, že dokážete schudnúť a budete šťastný! Stačí iba trochu zmeny a pôjde to veľmi ľahko. Postupom času si zvyknete na nový životný štýl a budete sa cítiť oveľa lepšie. Netreba nad tým príliš uvažovať. Pusťte sa do toho čo najskôr, pretože čím dlhšie budete uvažovať o to viac budete mať pochybnosti.