Zdravie

Nechuť na spoločné radovánky? Neznamená to, že vás nemiluje

Problémy v intímnej sfére zažije vo vzťahu asi každý. Kým sa jedná o krátkodobú záležitosť nezvykneme z toho robiť enormný problém. väčšina mužov, však po istom čase nadobudne pocit, že ich partnerka prestala milovať, že ju nepriťahujú, alebo ju nedokážu uspokojiť. U žien je však táto oblasť o čosi komplikovanejšia. Za týmto problémom, preto môže stáť nespočetné množstvo faktorov. Namiesto hádok a zbytočného nátlaku, by ste s ňou mali tento problém skôr otvorene riešiť a snažiť sa byť podporou.

muž
 
Psychika vie byť sviňa
 
Nadmerná únava, príliš veľa problém, stres, pracovná vyťaženosť, či problémy v rodine a omnoho viac. To všetko môže stáť za nechuťou na intímne chvíle. Môže zato príroda. Hlavnou úlohou samcov, je zachovanie rodu. Ženy sú však tie, ktoré sa o potomstvo musia starať. Preto ak necítia bezpečie, prirodzene nemajú chuť na rozmnožovanie. Nejedná sa o žiadnu vedomú záležitosť, ale o naše naprogramovanie. Ak je teda vaša partnerka nadmerne vystresovaná, nie je divu, že vás odmieta. Namiesto výčitiek a prilievania oleja do ohňa, ju preto skúste odbremeniť od niektorých povinností, doprajte jej odpočinok a uvidíte, že sa všetko zmení.

akt
 
Pošramotené zdravie a radovánky nejdú dokopy
 
Za týmto problémom môžu stáť aj zdravotné problémy. Pritom nemusí ísť len o tie ženské. Časté bolesti, či nepríjemné stavy jednoducho nedovoľujú, aby sa žena dokázala uvoľniť. Ak teda na svojej partnerke pozorujete, časté bolesti, alebo iné prejavy, skúste ju prehovoriť, aby navštívila lekára. Niekedy stačí naozaj málo a vyriešiť sa dá naozaj veľa.
 
Aj životospráva rozhoduje
 
Málo pohybu, vysoký cholesterol, nefungujúca pečeň, kilogramy navyše. Všetky tieto zdravotné problémy ovplyvňuje hlavne životospráva. Ak vaša partnerka holduje prejedaniu a pohyb je pre ňu cudzie slovo, môže sa to odzrkadliť aj na zdraví a následne v posteli. Začnite spolu behať, variť zdravé jedlá a tráviť čas aktívne.