Tovar

Heliumking – miesto kde nájdete všetko pre vašu oslavu

Chystáte oslavu pre svoje deti, kamarátov, alebo sa chystáte osláviť životné jubileum? V tom prípade, by ste nemali určite zabudnúť na balóny. Našťastie si ich dnes viete kúpiť veľmi rýchlo, za prijateľnú cenu a dokonca z pohodlia domova. jednou z firiem, ktorá ponúka nesmierne široký výber tovaru tohto typu je Heliumking.

balonky
 
Svoje si nájde každý
 
V ponuke internetového obchodu nájdete priam stovky balónov. Môžete si vyberať medzi metalickými, alebo  pastelovými farbami. Ďalej máte na výber balóny určené na detské oslavy, svadbu, či dospelácku párty. Pokiaľ zháňate niečo špeciálne, tak ste taktiež na tom správnom mieste. Nájdete tu totiž aj balóny v tvare čísel, XXL rozmery, ktoré majú viac ako jeden meter, balóny v tvare srdca, či tie s obrázkovými motívmi. V ponuke natrafíte aj na svietiace LED balóny.
 
Špecialita pre náročných
 
Ak chcete svojich hostí ozaj ohúriť, siahnite po takzvaných AirWalker balónoch. Na ich nafúknutie sa najčastejšie používa hélium, je však možné použiť aj obyčajný vzduch. tieto balóny majú v sebe umiestnené závažie, takže pôsobia, ako by sa samé pohybovali po podlahe.

nafukovací balonky
 
Všetko čo potrebujete
 
Okrem samotných balónov, môžete nakúpiť aj potrebné príslušenstvo. Reč je napríklad o héliu, špeciálnom géle, ktorý predĺži let balónu, plastových držiakov, tuhách, gumičkách, či špeciálnych úchytkách.
 
Koľko vás bude stáť doprava?
 
Ak by ste pripravovali naozaj veľkú oslavu a váš nákup, by presiahol sedemdesiatdeväť eur, dopravu máte zdarma. Pri nákupe nad sedemdesiatpäť eur, zas získate darček ako pozornosť. Pri nižších sumách si na poštovné pripravte od dvoch do piatich eur. Konkrétna suma závisí od toho, akým spôsobom vám bude tovar doručený. Na výber máte Slovenskú poštu, kuriéra, alebo najlacnejšiu možnosť, a to zásielkovňu. Poslednou možnosťou, kedy za dopravu nezaplatíte ani cent, je osobný odber v Košiciach. Predajňu balónov nájdete na Štúrovej ulici, číslo 14.

5/5 - (1 vote)