Tovar

Nie je do čoho pichnúť?

Poznáš ten pocit, že si snáď spravil všetky práce, ktoré si už odkladal niekoľko rokov? Doma si porobil aj to, čo vôbec nesúrilo? Teraz nevieš, čo by si od radosti robil, pretože všetko je už spravené? Roboty ťa lákajú, ale už nevieš čo nové by si si vymyslel, pretože máš pocit, že si vyskúšal toho tento rok už príliš veľa?

Možno nie je na vine to, že si doma, ale to, že nevieš akým správnym smerom by si sa mal uberať. Treba si vybrať to, čo by si skutočne chcel. A ja si myslím, že by si určite chcel do niečoho nového pichnúť. To znamená, že by si mal navštíviť sex privát Nitra, kde ťa budú očakávať s otvorenou náručou a nielen tým. Ale aj otvorenými.. veď ty vieš čím. Môžeš sa vyslovene tešiť na takúto spoločnosť, pretože ťa nikdy nesklame a neomrzí.

portrait-4760330_1920

Nemusíš doma kukať do stien a hútať nad tým, čo by si ešte spravil. Je rozhodnuté za teba. Musíš sa odreagovať a potom isto niečo ďalšie na prácu vymyslíš. Možno ani nemusíš vymýšľať nič na prácu, pretože sa dokonale zabavíš aj s týmto a bude vybavené. Veď čoskoro nás hádam táto nešťastná situácia opustí a my sa vrátime do starých koľají. Dúfajme. Pevne dúfajme. Pretože takto sme ako v jednom kolotoči a všetci sme v podvedomí už dosť zúfalí z toho, že nevidíme žiadne východisko. Je to taká bezútešná a bezvýchodisková situácia, že sme z nej v koncoch. Ale to je už iná téma. Teraz si vymýšľaj to, čo ťa baví a rob to.

woman-4492276_1920

Ešte stále nad tým premýšľaš? Nemáš o čom. Táto šanca ťa už mala lapiť a už si mal utekať do tohto krásneho miesta. Prinajmenšom by si už mal vytáčať jej telefónne číslo a dohadovať si stretnutie. Nebudú na teba čakať večne a keď sa spamätáš možno už bude neskoro, bude obsadené alebo daná slečna, či pani už nebude k dispozícii.Neoplatí sa otáľať, potom už možno na podobné radovánky ani nebude času a ani peňazí.