Tovar

Čo na oči?

Vždy mi záležalo na tom, ako vyzerám a aj ako pôsobím na ľudí. Jednoducho som bola taká a vedela som, že na tom nikdy nič nezmením. Takže som sa o to ani príliš nesnažila. Napriek tomu mi bolo jasné, že musím urobiť niečo preto, aby mi všetko vychádzalo podľa mojich plánov. Takže som si bola na istom a vedela som, že s tým proste musím niečo urobiť, nech sa deje čokoľvek. Mala som so sebou rôzny plány a bolo pre mňa naozaj ľahké namaľovať sa podľa toho, ako sa mi to páčilo. Takže som už len musela myslieť na veci, ktoré sú okolo mňa. Ale ja som vedela, čo je pre mňa najdôležitejšie.

detail oka

Na čom vám záleží?

Mne záležalo hlavne na dlhých a krásnych mihalniciach. To bolo pre mňa skutočne dôležité a podstatné, preto som sa ničím iným už ani nezaoberala, aj keď by som sa asi mala. Keďže ma nikto krásnymi mihalnicami neobdaroval, musela som si poradiť sama. Ešte šťastie, že v dnešnej dobe máme umelé mihalnice a že mňa zachránil ardell, čo je asi tá najlepšia značka mihalníc, akú som kedy skúsila. Sú naozaj neuveriteľne ľahké a neuveriteľne krásna. Som šťastná, že som mala možnosť niečo takéto vyskúšať a že to môžem stále používať.

zelené oči

Vyberte si svoju veľkosť

Mám celkom veľké oči, takže som nemala problém s tým, ako sa mi na ne zmestia. Ale som šťastná, že môžem skúšať aj rôzne iné veci a proste, že som taká zručná a viem sa pekne namaľovať. Myslím si, že je to naozaj perfektné a som za to vďačná. A prečo by som nemala byť? Veď to je skutočne niečo, čo ma môže baviť. A myslím si, že to bude baviť každú ženu, ktorá sa vytešuje z rôznych doplnkov, ktoré si na seba môže dávať. Som šťastná, že som žena, nebudem nikomu klamať. Na svadbách som vždy za hviezdu, ale to je asi každému jasné. Preto je to fajn a teším sa z toho. Teraz už stačí len myslieť na to, čo ďalej. Ako sa môžem ešte prirodzene vylepšiť?