Tovar

Praktické uzatvárateľné sáčky sa vždy hodia

Iste každý pozná a už videl uzatvaratelne sacky z plastu, ktoré sa zvyknú nazývať aj ako ZIP sáčky. Uzatvárateľné sáčky majú naozaj veľmi široké využitie. Jednoduché ZIP sáčky môžete použiť na rôzne uskladňovanie predmetov, ako sú napríklad malé šrôbiky, súčiastky z poličiek, ktoré práve nepotrebuje. Rovnako sa dobre hodia na roztriedenie gombíkov, nitiek a iných malých vecí v domácnosti alebo v dielni.

zip sacok s uhorkou

Uzatvárateľné sáčky s dierkou na vrchu sú dobré zase aj na zavesenie na háčiky alebo vešiaky. Najmä, ak potrebujete mať tieto veci po ruke a prehľadne zoradené. Veľmi dobre do nich umiestnite aj bylinky a čaje. Na každý sáčok si môžete nalepiť štítok alebo etiketu, aby ste vedeli, čo sa v sáčku nachádza. Je to trochu netradičnejšie, ale ZIP sáčky sa dajú použiť aj na koreniny. Dokážu sa dobre uzavrieť, takže sa aróma korenín nebude odparovať. Pekne si ich označíte estetickým štítkom a určite každému, kto príde do vašej kuchyne padnú hneď do oka.

Uzatvárateľné sáčky s jazdcom, sú sáčky, ktoré sa dajú ešte lepšie a praktickejšie uzatvárať. Na vrchu sáčku je malý dielik, ktorý pripomína jazdca a tento jazdec sáčok pomáha ešte rýchlejšie a ľahšie uzavrieť. Väčšie sáčky s jazdcom môžete použiť napríklad na kozmetiku pri cestovaní. Deti si do nich môžu pekne poukladať farbičky alebo fixky a uzavrieť rýchlo a ľahko, aby sa nevysypali. Prekvapivo sa dá do sáčkov uložiť aj textil.

dievca so zip sackom

Uzatvárateľné sáčky majú teda obrovské množstvo možností využitia. Môžu ich používať aj podnikatelia, alebo drobní výrobcovia, remeselníci a umelci na svoje krásne produkty alebo vzorky. Produkty alebo predmety do nich veľmi jednoducho umiestnite a môžete pridávať k objednávkam zákazníkov napríklad. Pokiaľ si ich chcete zakúpiť, máte na výber viaceré veľkosti a druhy. Balenia sú po 100 alebo aj 1000 kusov, zvážte preto aj to, koľko ich budete potrebovať na najbližšie obdobie.