Tovar

Príde k vám domov, príde čo k čomu, no aj tak neskórujete?

Tak sa vám to konečne podarilo. Pustili ste sa do hlbšieho rozhovoru so ženou, ktorá vám je veľmi sympatická. Nemuselo ísť o dlhý rozhovor, ale vecný a dôležité je, že sa s ňou opäť stretnete a tento krát u vás doma, nie kdesi v meste. To už niečo znamená.

Práve preto sa istotne budete snažiť spraviť ten najlepší dojem. Nielenže chcete pôsobiť šarmantne, ale takisto chcete vymyslieť nejaký zaujímavý program, vybrať dobrý film, muziku, nachystať čosi chutné pod zub,.. no a či chcete alebo nie, v týchto momentoch v človeku ľúbi stúpnuť nervozita. Akési obavy a dokonca stres. Tešíte sa, ale zároveň cítite aj určitý nepokoj.

ruža. stretnutie, rand

Prestávate sa cítiť uvoľnení a to je pri zbližovaní sa s inou osobou problém, aj z fyzického hľadiska. Hlava plná hlúpych myšlienok, pokles testosterónu a už viete, že ak príde čo k čomu, s vašou erekciou to nebude žiadna sláva! Áno, povedzme si to pekne na rovinu. Stresové hormóny znižujú hladinu testosterónu a to následne vedie k oslabenému libidu. Zrazu teda budete myslieť na stovku iných nezmyslov, ale nebudete pripravení „ísť na to“, teda vytiahnuť svoju najlepšiu romantickú predohru a postupne sa dostať až do víru vzájomných vášní- pri veľmi dobrom sexe.

tanec, pár

Nehovoriac o tom, že pod vplyvom vyššie zmienených faktorov sa vám nakoniec ani „nepostaví“. A pre tieto prípady je tu cobra, čo je vlastne voľne dostupné generické liečivo s obsahom totožnej látky, akú nájdeme vo viagre, ktorá je však na predpis. Na rozdiel od cobry, čo je dostupná bez predpisu a obsahuje o 20 mg viac látky sildenafil, teda funkčnej látky, ktorá sa nachádza v známej viagre.

  • Sildenafil spôsobuje pevnú erekciu,  no pri akomkoľvek liečive tohto typu je dôležité prečítať si informácie o doporučenom dávkovaní a možných vedľajších účinkoch.

Celý scenár bude následne už len na vás, pričom problém so slabou (či žiadnou) erekciou bude vyriešený.