Služby

Kde upotrebíte skrutky torx

Plot

Drevené ploty okolo domov sú stále v kurze, a to najmä pri rekreačných objektoch. Takto riešené oplotenie vyzerá najlepšie zo všetkých typov plotov a konkuruje mu v tomto smere snáď len živý plot. Drevený plot si ľahko zhotovíte sami, postačí iba vytvoriť betónový základ s oceľovými alebo murovanými stĺpikmi, na ktoré potom prichytíte drevené plotové laty. Na montáž využite nerezové skrutky torx Quadrofixing, odolnosť skrutiek voči korózii je tu veľmi dôležitá.

drevená konštrukcia

Terasa

Veľkej obľube sa tešia aj drevené terasy. Podlahu tvorí napríklad sibírsky smrekovec s veľmi dlhou životnosťou za každého počasia, v lete aj v zime. Nespornou výhodou drevených terás je maximálny komfort a pohodlie pre vaše bosé chodidlá, na rozdiel od podlahy z kameňa alebo keramických dlaždíc. Terasa môže byť aj zastrešená a opatrená vhodnými doplnkami, ako sú umelé kvety alebo kvetinové kvetináče so živými kvetmi a veľké vyrastené rastliny, napríklad palmy, ktoré cez zimu ukryjete do zimnej záhrady.

veverička na plote

Garážové státie

Stavať garáž je náročné, zdĺhavé a drahé, preto sa mnohí z vás uchyľujú k výstavbe garážového státia – dreveného prístrešku. Nerezové konštrukčné vruty sú tu potom ideálnym spojovacím materiálom, pretože poveternostné vplyvy by mohli natoľko narušiť pevnosť spojov vďaka korózii bežných oceľových vrutov, že by sa potom pri silnejšom veternom poryve prístrešok zrútil a mohol by poškodiť vaše vozidlo alebo dokonca niekoho usmrtiť.

Pergola a altánok

Okrem prístreškov pre auto oceníte nerezové skrutky aj pre stavbu záhradných altánkov a pergol. Môžu sa stať veľmi dekoratívnym estetickým prvkom, kam sa budete radi uchyľovať s vašimi deťmi alebo priateľmi, až k vám prídu na návštevu. Drevené prístrešky môžu mať mnoho farebných výzorov, existuje množstvo farebných lazúrovacích lakov, ktoré možno ľahko zladiť s okolitými stavbami. Pergola a altánok sa potom stanú dominantou na vašej parcele, obdivovanou mnohými ľuďmi z okolia.