Služby

Značka s hviezdou nám robí spoločnosť už pekných pár rokov

Za kvalitou nemusíme chodiť ďaleko, naši severní susedia nám totiž ponúkajú jednu zo svojich tradičných odevných značiek, ktorá je funkčná od roku 1979 a volá sa BIGSTAR. Výrobky tejto poľskej značky sú u nás už dobre známe a majú svojich stálych zákazníkov a pribúdajú stále noví. Značku charakterizuje hviezda a od čias svojho založenia neustále obmieňa a vylepšuje svoje odevné kolekcie.

Funkčné oblečenie má svoj význam

Módne oblečenie so štítkom BIGSTAR má punc kvality, o čom hovorí stály záujem našich zákazníkov o Tenisky 16€ jej produkty a nemení sa to už od roku jej založenia. Najskôr nám určite zídu na um džínsy, ktoré sa s ňou spájajú, no výrobca ponúka aj iné typy oblečenia, vrchné kúsky šatníka, ale aj obuv, tenisky a mnoho nevyhnutných doplnkov. Ak máte o niektoré z nich záujem, nemusíte ani opustiť svoj byt a aj tak skvelo nakúpite, stačí si prelistovať internetovú ponuku a z množstva kategórií si vybrať práve tú svoju. Všetko vám dovezú na uvedenú adresu.

Vyznávačom športového štýlu určite prídu vhod tenisky za výbornú cenu, ktorá začína na 16 -tich eurách, skvelo doplnia každodenný outfit mladých, ale aj ľudí v aktívnom veku. Medzi obľúbené patria smart casual tenisky, na výrobu ktorých je použitá syntetická koža v dvoch farbách, námorníckej modrej a bielej. Obúvanie je uľahčené šnurovaním bielymi bavlnenými šnúrkami, bočnú a zadnú stranu, a tiež jazyk zdobí logo značky.

Džínsovina stále v kurze...

Pre pánov majú tiež v ponuke moderné vysoké tenisky, ktoré sú zhotovené z pogumovanej tkaniny z bavlny a podšité sú teplým flísom. Zapínanie je formou zipsu, umiestnenom na vnútornej strane zvršku, na jazyku a na vonkajšej strane zvršku je prichytené gumené logo výrobcu. Tenisky majú aj šnúrky, ktoré sú vyrobené z voskovanej bavlnenej tkaniny.

BIGSTAR veľmi dobre pozná vkus zákazníkov, preto vie, o čo budú mať záujem a to im dokáže aj ponúknuť. Kráča s dobou a kopíruje trendy, aby mohla priniesť na trh to najmódnejšie oblečenie, obuv a doplnky.