Tovar

Muži a sex: Vládzete tak, ako zamlada?

Veľa mužov spoznáva rozdiel medzi tým, ako sa cítili zamladi a tým, ako sú na tom teraz. Konkrétne z hľadiska svojej kondície a to vrátane tej sexuálnej, pod ktorú sa podpisuje tiež libido, nervy, ale aj celkový zdravotný a psychický stav.

A tieto faktory sa v mnohých prípadoch u mužov postupom času zhoršujú. To následne vedie k zhoršenej sexuálnej kondície, niekedy dokonca k tomu, že ich penis sa vôbec nepostaví. Inokedy zas styk trvá príliš krátko alebo je problém s dosiahnutím pevnej erekcie. A možno sú to veci, ktoré ste na sebe pred pár rokmi nespozorovali, snáď len ojedinele. Výsledkom však je, že sexuálny život v takomto prípade prestáva byť tým, čím býval. Rovnako ani tá erekcia už neprichádza vždy „ako na zavolanie“ a chce to možno viac času či silnejšiu predohru, aby ste sa naštartovali. Nie je však tajomstvo, že mnohí muži si okrem viagry pomôžu zlepšovákom cialis 20mg alebo ich generikami, ktoré sú voľne predajné cez internet a vo viacerých prípadoch vyjdú lacnejšie.

milenecký pár

Je to teda jedna z možností, ako dosiahnuť rýchle výsledky a prakticky bez námahy. Ak vám záleží primárne na skvalitnení erekcie, funkčné látky ako Sildenafil alebo Tadalafil dokážu v tele naštartovať proces, vďaka ktorému prichádza kvalitnejšie prekrvenie intímnych partií, čo u mužov následne vedie ľudovo povedané k „postaveniu“ penisu a k silnej erekcii.

Vždy sa však oplatí myslieť tiež na škodlivé faktory, ktoré u vás stav so slabou erekciou zapríčiňujú.

špaky z cigariet

Vo všeobecnosti spomeňme pár známych dôvodov ako napr. sedavý životný štýl, fajčenie, nepravidelný spánok, nadváha a faktory, čo podporujú ochorenie srdcovo-cievneho systému.

Na druhej strane môže byť príčinou nízka hladina mužského hormónu testosterón, ktorá sa podpisuje tiež pod znížené libido, čiže pod zníženú chuť na sex a logicky pod slabšiu erekciu.

Do tretice bývajú vinníkom psychologické faktory ako pravidelný stres či napr. znížená sebadôvera. Stresové hormóny znižujú v tele hladinu spomenutého testosterónu. Zlá sebadôvera, emočná ujma a iné psychické stavy zasa oslabujú prirodzene zdravé mužské lbido.

 

1/5 - (1 vote)