Služby

Tantra – afrodiziakum, na ktoré nezabudnete

Túžite po profesionálnej masáži, ktorá vás naučí poznať vaše telo a dokonca vás môže priviesť až k orgazmu? Pravdepodobne ste už niekedy počuli o tantre a s ňou spájanou tantrickou masážou. Táto masáž vás jednoznačne zrelaxuje, odhalí vaše skryté túžby a pomôže vám lepšie spoznať miesta na svojom tele. Či ste žena alebo muž alebo dokonca chcete zažiť masáž spolu so svojim partnerom či partnerkou, všetko je možné. U této masáže vám ponúkame rôzne programy masáže, ako je napríklad párová, špeciálna či magická masáž.

privatportal.sk-tantra

Pýtate sa ako to celé prebieha? Po vašom výbere konkrétnej masérky vám ponúkneme čaj alebo kávu, v niektorých programoch to môže byť aj kvalitné víno. Nápoje slúžia na uvoľnenie a naladenie sa na pokojnú atmosféru. Počas celej masáže hrá v pozadí meditačná hudba a rozvoniavajú esenciálne oleje. Počas masáže budete mať oblečené špeciálne oblečenie sárong, ktoré má tvar sukne. Tantra začína Namasté rituálom, ktorý sa zvyčajne používa v Indii.

Tantra

Po úvodnom rituáli nasleduje masáž hlavy, krku a chrbta. Keď vám masérka povie, aby ste si ľahli na chrbát, prichádza na rad masáž vnútorných a vonkajších stehien, chodidiel. Keď sa tantrická masáž blíži ku koncu, masérka vám začne masírovať intímne oblasti. Tento moment je veľmi intímny a často dosiahne klient orgazmus, ktorý ale nie je cieľom tantry. Treba poznamenať, že tantrická masáž nemá nič spoločné so sexom, ako sa mnohí mylne domnievajú. Po úplnom skončení masáže máte priestor a čas na oddych a prežívanie krásnych pocitov v príjemnom prostredí.

Určite vás bude zaujímať i cena tantry. U nás v Bratislave stojí 45 minút 90 eur a 60 minút 120 eur. Samozrejme, že pri pravidelných zákazníkoch sa zľavy znižujú.

Ak sa vám táto ponuka páči, neváhajte skúsiť ju! Spolu so svojim partnerom alebo vy sami môžete zažiť skvelý zážitok, na ktorý v živote nezabudnete!