Tovar

Nenosíte náramky? Chyba!

Vy nenosíte NÁRAMKY gameon.sk? Viem, že niektoré ženy tieto šperky veľmi neobľubujú. Mám napríklad jednu známu, ktorá nevlastní naozaj ani jeden náramok. Ak i vy patríte k zarytým odporkyniam týchto šperkov, tak by ste svoj postoj mali trošku prehodnotiť.
Žena v ružovej blúzke nesie jedlo na kamennom podnose a má na zápästí strieborný náramok.jpg

Prečo práve náramky

Viete, podľa mňa náramkom toho môžete pokaziť najmenej. Ak máte podlhovastú tvár a budete nosiť dlhé výrazné náušnice, tak budete vyzerať ako dážďovka. Ak si na seba oblečiete výraznú blúzku a k nej na krk zavesíte obrovský náhrdelník s kameňmi, tak budete vyzerať, ako keby ste sa práve vrátili z cirkusového vystúpenia. S náramkami je to však iné. Sú na zápästí, takže nerozhoduje ani tvar vašej hlavy ani to, čo máte na sebe oblečené. Teda to samozrejme svoje robí, pretože by ste ich mali taktiež dobre zladiť. Mám ale taký pocit, že i nevhodne zvoleným náramkom, toho nemôžete pokaziť až tak veľa.

Aké náramky nosiť

Poďme k tomu, aké náramky v súčasnosti letia. Dnešná móda je v podstate taká… voľná. Môžete kombinovať čokoľvek s čímkoľvek, nepoznáme žiadne striktne predpísané farebné kombinácie a dokonca aj nosenie rôznych tvarov, je dnes povolené. Preto je veľmi ťažké povedať, čo dnes letí. Na druhej strane poznáme určite niekoľko trendov, ktoré sa oplatí mať v zásobe.
Prvými z nich sú jemné a pevné strieborné náramky. Hovorím o niečom podobnom, ako môžete vidieť na obrázku. Tieto náramky môžete nosiť k jemným blúzkam, ale taktiež k rockovej čiernej, koženej bunde a kanadám.Žena v bielom svetri má na rukách veľa rôznych náramkov.jpg
Druhým aktuálnym trendom, sú veľmi jemné náramky. V podstate sú to také retiazky, ktoré môžu byť zlaté alebo strieborné. Populárna je aj medená farba. Bižutéria sa celkovo dostáva do úzadia. Preto radšej stavte na ušľachtilé kovy, v najhoršom prípade, aspoň na ich kvalitné napodobeniny. Ako vyzerá kvalitná napodobenina? Musí byť vyrobená z kovu, teda nie z ušľachtilého, ale z kovu. Plast nastriekaný na strieborno nebude vyzerať nikdy dobre.