Vzdelanie

Užite si svoj deň D

Každá žena vie, že ten najdôležitejší deň jej života príde vtedy, keď sa stane nevestou. Byť nevestou je niečo, o čom väčšina z nás sníva už od doby, kedy sme boli malé dievčatká. Bolo to pre nás maximálne dôležité. Vyrobili sme si závoj zo záclony, hrali sme sa, že čakáme na svojho vysnívaného, kým nás príde vyzdvihnúť domov, jednoducho sme mali fakt krásne časy, ktoré sme milovali. Nevedeli sme si predstaviť, že budeme jedného dňa tiež riešiť takéto veci, no stalo sa a uveríme tomu až vtedy, keď si oblečieme krásne biele šaty. Vtedy nám dôjde, že sa to naozaj deje.

svatba

Predsa len ani požiadanie o ruku ešte neznamená, že sa váš veľký deň aj skutočne uskutoční, no nie? Preto vám asi všetko dôjde až v ten moment, keď si oblečiete šaty a vaša mama sa rozplače v momente, keď vás uvidí. Vtedy je to už proste definitívne a vtedy si začnete uvedomovať, že sa to všetko naozaj blíži. To je záruka, kedy sa vám začnú skutočne pravé stresy.

Dôjde vám, koľko veľa toho ešte nemáte. Zrazu prídete na to, že nemáte vôbec vyriešené menu, alkohol, hudbu, svadobne menovky a jednoducho všetky maličkosti, ale aj podstatné veci, ktoré ste predtým vôbec neriešili. Ak vám niečo v tom momente skutočne pomôže, tak je to pokoj a občas aj meditácie. Alebo skôr veľmi iniciatívne družičky. To je väčšinou klasika, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Od čoho by ste potom mali družičky, keď nie práve od tohto?

dary

Váš deň D by mal byť v prvom rade o vás a o vašom budúcom partnerovi, to je niečo, čo by ste si mali uvedomiť, keď budete mať nervy. Možno aj práve v ten deň na vás všetko doľahne, ľudia sa ku vám budú správať zvláštne a možno budete počuť aj nejakú kritiku, no túto formu okamžite vytesnite. Práve to je to najdôležitejšie, čo musíte urobiť. A hlavne si to užite, toto sa už predsa nikdy nezopakuje, tak sa vykašlite na všetko ostatné.

4.5/5 - (2 votes)