Služby

Zladené do posledného detailu

Svadba je výnimočný deň. Pri jeho plánovaní preto netreba zabudnúť ani na ten najmenší detail. Neoddeliteľnou súčasťou sú jednoznačne pozvánky. Ak chcete vo svojich hosťoch zanechať naozaj dobrý dojem, zlaďte ich so všetkým ostatným.

Muž a žena kráčajúci k oltáru

Pozvánky podľa témy

Každá svadba sa nesie v nejakej téme, teda aspoň by sa mala. Väčšinou ide o niečo, čo spája oboch manželov. Tak napríklad. Ak ste sa spoznali v ľudovom súbore, v ktorom ste obaja tancovali, či spievali už od detstva, j pekné ak vaša svadba bude ladená do tohto štýlu. Pokiaľ patríte k milovníkom motoriek, mali by ste to dať najavo aj vo svoj veľký deň. Namiesto svadobnej limuzíny vás sa pred kostol doveziete na motorke, s čím bude ladiť celá výzdoba a aj vaše šaty. No a teraz sa dostávame k samotným pozvánkam. Ak chcete, aby spolu všetko dokonale ladilo, nechajte si zhotoviť pozvánky, ktoré sa budú niesť v danom štýle. Môže to byť folklórny motív, vaša spoločná fotografia z dovolenky na motorkách, alebo čokoľvek iné, čo je blízke vášmu srdcu. Tlač pozvánok graphicsoul.sk vám ponúka presne túto možnosť. Na svoje svadobné pozvánky môžete vytlačiť čokoľvek. Všetky ich časti, sú len tlačené, takže sa nemusíte obávať toho, že z pozvánok odpadne nejaká drobnosť, ako napríklad prilepená mašlička, či trblietky.

Nevesta, ktorá v ruke drží menovku na stole s nápisom „Bride“

Pre humoristov


Pri pozvánkach môžete využiť aj svoj zmysel pre humor. Veľmi populárnymi sa dnes stali napríklad pozvánky s karikatúrou oboch mladomanželov. Ideálne je, ak na nich využijete svoju spoločnú fotografiu, kde vám obom dobre vidieť do tváre. Ak vás neoslovila karikatúra, no i napriek tomu milujete humor, môžete na svoje svadobné pozvánky vytlačiť v podstate čokoľvek, čo vyčarí úsmev na tvári vám.

Na záver ešte jedna dobrá rada.Ako sme spomenuli už na začiatku, je dobré ak bude všetko so všetkým ladiť. To znamená, že by sa mali vaše pozvánky niesť v podobnom duchu ako menovky na stoloch, či jedálny a nápojový lístok.

5/5 - (1 vote)