Tovar

Elegantný doplnok v podobe strieborného náramku

Striebro je ušľachtilý drahý prvok a kov, ktorý má bielu farbu. Je zároveň aj vzácny, jeho výskyt v zemskej kôre je veľmi malý. Aj preto sa od staroveku zaraďuje medzi drahé kovy a tomu zodpovedá aj jeho zaradenie a používanie. V minulosti malo striebro veľkú hodnotu, používalo sa aj ako platidlo, známe sú významné strieborné mince, ktoré sú dodnes pre zberateľov vzácne. Aj vo forme starodávnych honosných strieborných šperkov našlo striebro svoje uplatnenie.

Striebro je ako kov veľmi odolný materiál a pritom má vynikajúcu vlastnosť -veľmi dobre sa odlieva a je vhodné aj na jemné šperkárske práce.

bracelet-671792_640

Rovnako ako v minulosti, aj dnes má striebro výnimočnú hodnotu. Poznatky o jeho liečivých účinkoch sú potvrdené a medicína ich využíva aj dnes.

Najväčšie využitie ale majú vo forme dámskych a pánskych šperkov, strieborné náramky sú toho dôkazom. Ponuka je prispôsobená moderným trendom – vyberáte si z masívnejších strieborných náramkov, trendových šnúrok so striebornými doplnkami a príveskami, strieborných náramkov so zirkónovými a farebnými kryštálikmi. Všetky sú jedinečné a vhodné pre ženy akéhokoľvek veku a srôznym štýlom obliekania.

Ženské zápästie s vkusným strieborným náramkom pôsobí elegantne, žensky a luxusne. Dodá výnimočný pocit danému okamihu a nezáleží na tom, kde ste a čo práve robíte. Dodáva Vám pocit jedinečnosti a ani si to neuvedomujete, prehlbuje Vašu krásu. Striebro má svoje typické vyžarovanie, elegantné a honosné a jeho typická farba v precízne spracovanom šperku má na Vašom zápästí neopísateľné čaro.

druzy-665486_640

Ženy ho poznajú a preto majú strieborné náramky, najmä v modernom šnúrkovom prevedení tak veľmi v obľube. Aj na slávnostnú príležitosť si vyberiete honosnejší strieborný náramok s ušľachtilými kamienkami, ktorý bude samostatný elegantný doplnok.

Strieborný náramok by nemal chýbať v šperkovnici modernej ženy, vždy je príležitosť byť nielen krásna ale aj pekne upravená.